Deň zdravia STOB o zdraví, pohybe a chudnutí online je už túto sobotu 7.11.2020.

Autor: Môj STOB | 5.11.2020 o 19:14 | (upravené 6.11.2020 o 17:58) Karma článku: 2,17 | Prečítané:  215x

V sobotu 7.11.2020 je online Deň zdravia STOB, súčasťou sú prednášky, cvičenia, workshopy a súťaže. Bude online formou pre všetkých záujemcov nielen z Česka, ale aj zo Slovenska.  Iva Málková predstaví novú knihu " Váhy života " .

Tohtoročný Deň zdravia STOB v Prahe bude mimoriadne online formou pre všetkých záujemcov nielen z Česka, ale aj zo Slovenska. 
Živé vysielanie začína v sobotu 7.11.2020 o 10 hod., môžete ho sledovať priamo na stránke českého STOBu a registrácia je potrebná len na workshopy a cvičenia, všetky ostatné akcie sú voľne prístupné.  
Sú pripravené rozhovory so zaujímavými osobnosťami o zdraví, pohybe a chudnutí.

Úvodné slovo bude mať  Iva Málková, ktorá predstaví okrem iného  svoju novú knihu " Váhy života ", láskavý rozhovor nielen o chudnutí. Ďalej v rámci živého vysielania vystúpi prof. Ing. Jana Dostálová, Andy Pavelcová - autorka českého fitness programu FITFAB a o skúsenostiach s chudnutím budú hovoriť lektori STOBu.

Chcete začať s chudnutím a byť úspešní? Vyskúšať si Mindful eating? Zaujímate sa o rôzne výživové smery a neviete, ktorý je najlepší? Aké sú novinky na trhu s potravinami a ako sa nenechať napáliť? Odpovede dostanete na prednáškach a workshopoch vedených odborníkmi STOBu.

Môžete sa zapojiť do veľkej súťaže o viac ako 50 zdravých balíčkov od partnerov STOBu a o novú knihu Ivy Málkovej  Váhy života.

Na stránke českého STOBu nájdete okrem detailného programu aj návod, ako používať ZOOM, a čo budete k tomu potrebovať. 

V prípade, že si chcete zacvičiť, budete potrebovať kúsok vhodného priestoru (aspoň krok na každú stranu), cvičebný podložku a pohodlné oblečenie. 
Online pohybové lekcie sú v rámci Dňa zdravia zadarmo. K hlavnému vysielaniu, v rámci ktorého budú vysielané rozhovory s odborníkmi, je možné sa tiež pripojiť zadarmo. Vstup na workshopy a odborné prednášky je za symbolických 150 Čk.

Naša partnerská organizácia STOB oslavuje v tomto roku 30.výročie svôjho založenia a tohtoročný online  Deň zdravia je pekným darčekom pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie. 
Celému týmu STOB želáme zo Slovenska veľa zdravia, energie, super nápadov a dobrej nálady. 

 

RNDr. JUDr. Hana Vrabcová 
Centrum výživy a zdravia 
0917 916 455 
www.mojstob.sk 
www.sklon.sk 
Staráme sa o Vaše zdravie 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Kičura sa zamotáva v obvineniach

Kajetán Kičura je vo väzbe od apríla.


Už ste čítali?