Relácia "Pacient Lounge " z ECPO už zajtra 16.12.2020 o 19 hod., pripojte sa k nám !

Autor: Môj STOB | 15.12.2020 o 16:52 | Karma článku: 1,10 | Prečítané:  143x

Po prvý raz sa tým ECPO organizuje online stretnutie  " Pacient Lounge " v stredu 16.12.2020 o 19 hod.  Pozvaní hostia a zástupcovia  pacientov z celej Európy budú hovoriť o obezite a v panelovej diskusii odpovedia na Vaše otázky. 

Pacientska organizácia ECPO po prvý raz organizuje živú reláciu " Patient Lounge " v stredu 16.12.2020 o 19 hod . Cieľom tohto stretnutia je zdieľať skúsenosti, vedomosti, informácie o problematike obezity a súčasne diskutovať o potrebách pacientov v tejto oblasti s ľuďmi, ktorí sa tejto problematike venujú.

Nastolené témy budú zaujímať nielen pacientov s obezitou a nadváhou, ale aj zdravotníckych pracovníkov, vedcom a profesionálov, ktorí pracujú s ľuďmi, ktorí žijú s obezitou. 

Celú reláciu bude moderovať výkonná riaditeľka ECPO Vicki Mooney. Jej prvým hosťom bude Tena Gates, ktorá bude hovoriť o skúsenostiach pacientov žijúcich s obezitou. Ďalej bude rozhovor s výkonným riaditeľom úradu  EASO Euanom Woodwardom, ktorý je okrem iného  zodpovedný za vývoj a implementáciu strategických akčných plánov úradu EASO. Téme obezity sa bude venovať aj Dr. Rebecca Richards, psychológ v oblasti zdravia. 

Súčasťou stretnutia online je aj interaktívny panel , ktorého sa zúčastnia hostia  Ken Clare, Sheree Bryant, Christian Petersen, Berglind Tryggvadottir a Mario Silva. 

Máte jedinečnú možnosť dozvedieť sa o problematike obezity od tých najpovolanejších. 

Zaregistrujte sa nižšie a pripojte sa k nám všetkým, tešíme sa na Vás !

RNDr. JUDr. Hana Vrabcová 
Centrum výživy a zdravia 
0917 916 455 
www.mojstob.sk 
www.sklon.sk 
Staráme sa o Vaše zdravie 

article_photo

 

 

  

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Kičura sa zamotáva v obvineniach

Kajetán Kičura je vo väzbe od apríla.


Už ste čítali?